Medya Merkezi

Görseller

Evomineral
ODE Yalıtım’ın özel üretim teknolojisi ile ürettiği uygulayıcı dostu çevreci mineral yün ara bölme levhasıdır.

 

ODE Membran
ODE Yalıtım'ın Rubin, Granat ve Opal markalı bitümlü su yalıtımı örtüleridir.

 

ODE Starflex ( Yapı)

Isı yalıtımı, ses yalıtımı, akustik düzenleme ve yangın güvenliği amaçlı kullanılır. Kullanım yeri ve amacına göre farklı boyut ve teknik özelliklerde, değişik kaplama malzemeleri ile şilte ve levha şeklinde üretilebilmektedir.

ODE Isıpan

ODE Çorlu XPS tesislerinde üretilen ODE Isıpan (Ekstrüde Polistren – XPS) ısı yalıtım levhasıdır. Binaların çatı, döşeme ve duvar elemanlarının ısı yalıtım uygulamalarında kullanılır.

ODE Rockflex (Yapı)

Bazalt mineralinin yüksek sıcaklıkta ergitilerek lif haline getirilmesiyle üretilen, %97 oranında doğal elyaf içeren taş yünü yalıtım malzemesidir

Epikon

Epikon Membran serisi; -5, -10 ve -20 derece soğukta bükülme değerine sahip bitümlü su yalıtımı örtülerine ek olarak, Türkiye’de ilk kez -30 derece soğukta bükülme dayanımına sahip versiyonları da bünyesinde barındırıyor. 

Luna

Polimer modifiye bitümlü, camtülü veya polyester keçe taşıyıcılı, farklı tipleriyle ihtiyaca yönelik çözüm sunan, kalınlık veya birim alan ağırlığı ile üretilen su yalıtım örtüleridir.

Epigreen
EPİGREEN® Yeşil Çatı Sistemi; ODE Yalıtım tarafından, Epikon Antiroot membranları ve komponentleri kullanarak geliştirilmiştir.

 

Nfaf (Yapı)

Ses yalıtımı ve ısı yalıtımı amacıyla kullanılan ürünün orta ve yüksek frekanslardaki ses yutma performansı çok iyidir. 

ODE Starflex ( Teknik)

Camyünü silis kumunun yüksek sıcaklıkta ergitilerek elyaf haline getirilmesi ile üretilmektedir. Isı yalıtımı, ses yalıtımı, akustik düzenleme ve yangın güvenliği amaçlı kullanılır. Kullanım yeri ve amacına göre farklı boyut ve teknik özelliklerde, değişik kaplama malzemeleri ile şilte, levha ve boru şeklinde üretilebilmektedir.

ODE R-Flex

Elastomerik kauçuk köpüğü malzemeden levha ve boru şeklinde imal edilmiş kapalı gözenekli ısı yalıtım malzemesidir.

ODE Rockflex (Teknik)

Isı yalıtımı yanında ses yalıtımı yapabilmesi ve yanmazlığıyla yapılar, tesisat ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan taş yünü yalıtım malzemesidir.

ODE Ductflex

Ana kanallar vasıtası ile gelen şartlandırılmış havanın, mahallere rahatlıkla dağıtılabilmesi ve egzost edilebilmesi için kullanılan, alüminyum ve polyester katmanlardan oluşan çelik tel taşıyıcılı esnek hava kanallarıdır.

Nfaf (Teknik)

ODE NFAF, yanmazlık artırıcı mineral madde emprenye edilmiş, esnek poliüretan köpüktür.