Logo

İstanbul – İzmir Otoyolunda Viyadük Yalıtımına ODE İmzası

İSTANBUL – İZMİR OTOYOLUNDA VİYADÜK YALITIMINA ODE İMZASI

ODE Yalıtım Türkiye’nin en büyük projelerinin ısı ve su yalıtımlarında tercih edilen marka olmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük otoyol projesi olan İstanbul – İzmir otoyolunun birçok noktası ODE Viyadük Membran malzemesiyle kaplandı.

Türkiye ve dünyada prestijli projelerin yalıtım markası olan ODE, son olarak Türkiye’nin en büyük otoban projesi olan İstanbul-İzmir otoyolunun birçok noktasında tabliye su yalıtım ve izolasyon çalışmalarını gerçekleştirdi.

Akdemir: “ODE kalitesiyle viyadük membranında da iddiamızı ve farkımızı ortaya koyuyoruz”

İstanbul-İzmir arasındaki mesafeyi 3.5 saate düşürecek olan otoyolun birçok noktasının ODE Viyadük Membran malzemesiyle serme bitümlü membran uygulaması yapılarak kaplandığını belirten ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, “ODE kalitesiyle viyadük membranda da iddiamızı ve farkımızı ortaya koyuyoruz. Viyadük membranı tüm koşullarda su ve hava geçirmeyecek şekilde geliştiriyoruz. Ürünlerimiz öncelikli donma riski olan köprü ve viyadüklerde yapılan tuz ya da sıvı buz çözme uygulamalarında oluşabilecek hasarlara karşı yüksek mukavemetli olarak üretiliyor. Benzer şekilde 150 derece seviyesine kadar sıcaklığa karşı da dirençli bir yapıya sahipler. Ayrıca trafik yükü altında ve termal genleşme gibi durumlarda da mekanik dayanımlarının yüksek olması büyük önem taşıyor. Tüm bu öncelik ve ihtiyaçlara uygun şekilde geliştirdiğimiz ODE Viyadük Membran ile Türkiye’nin en büyük otoyol projesinde yer almaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yalıtım sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve yenilikçi vizyonumuzla Türkiye’nin en büyük projelerinin öncelikli tercihi olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Bilgi için:  İnsula İletişim / Rukiye Tekdemir / 0549 667 10 04 / rukiyetekdemir@insulailetisim.com

                  İnsula İletişim / Merve Duysak / 0549 667 10 02 / merveduysak@insulailetisim.com