Home Right Medya Merkezi Right ODE'den Haberler Right ODE ESKİŞEHİR FABRİKASININ KAPILARINI BAYİLERİNE AÇTI
ODE ESKİŞEHİR FABRİKASININ KAPILARINI BAYİLERİNE AÇTI

ODE ESKİŞEHİR FABRİKASININ KAPILARINI BAYİLERİNE AÇTI

29 Kasım 2017
Yalıtımda dünya markası olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren ODE.

Yalıtımda dünya markası olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren ODE, 2017’de üretime başladığı Eskişehir fabrikasında düzenlediği toplantıda 30 bayisi ile bir araya geldi.  Toplantı kapsamında ODE’nin üretimde kullandığı yeni nesil teknolojiler ile ilgili bilgi alan bayiler, 2030 yılı ihtiyaçlarına göre tasarlanan ve alanında Türkiye’nin en modern üretim tesisi olan dev üretim üssünü de yerinde inceleme fırsatı buldu.

Yalıtım sektörünün önde gelen şirketlerinden ODE, yatırımının ilk fazını tamamlayarak 2017 yılının ilk çeyreğinde üretime başladığı yeni Eskişehir fabrikasını sektörel paydaşlarına tanıtmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye’nin çeşitli illerinden 30 bayisini yeni fabrikasında ağırlayan ODE, yeni nesil üretim teknolojileri ve gelecek planları ile ilgili de bilgi paylaşımında bulundu.

Ali Türker: “Eskişehir fabrikasıyla rekabette daha da öne geçeceğiz”

Alanında dünyanın en modern üretim tesislerinden biri olarak planlanan Eskişehir fabrika yatırımları ile birlikte 2017’nin ilk 7 ayında yaklaşık %30 büyüme yakaladıklarını belirten ODE Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker, şunları söyledi:

“Bu kadar kısa zamanda böylesine çarpıcı sonuçlar almamızda bayilerimizin özverili çalışmalarının büyük etkisi var. Yalıtımda dünya markası olma vizyonumuzun en önemli bileşeni yeni fabrikamız. Eskişehir fabrikası tam kapasite faaliyete geçtiğinde yıllık 20 bin ton kauçuk köpüğü üretim kapasiteyle teknik yalıtım sektöründe Çin ve Almanya arasındaki coğrafyanın en büyük üreticisi olacağız. Ayrıca Eskişehir fabrikası ile birlikte yıllık toplamda 30 milyon metrekarenin üzerinde membran üretim hacmine ulaşarak su yalıtımında da lider olmayı hedefliyoruz. Bayi ekiplerimizin bu vizyonu sahiplenmesi bizi daha da güçlü kılıyor. Yeni fabrikamızın tam kapasite faaliyete geçmesiyle birlikte, Türkiye’de daha önce üretilmeyen bazı ürünlerin de üretimine başlayarak rekabette daha da öne geçmeyi hedefliyoruz.”