Logo

ODE YALITIM’A ISH 2017’DE BÜYÜK İLGİ

Yalıtımda dünya markası olma vizyonu doğrultusunda her alandaki yatırımlarına ara vermeden devam eden ODE, dünyanın önde gelen iklimlendirme fuarı olan ISH 2017’de büyük ilgi gördü.  

Yalıtım sektörünün önde gelen şirketlerinden ODE, mekanik tesisat sektörünün en önemli fuarı olarak kabul edilen ISH 2017 – Enerji, Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Fuarı’na katıldı. Sektör profesyonellerinin büyük bir ilgiyle takip ettiği ve 1960 yılından bu yana iki yılda bir Frankfurt’ta düzenlenen ISH Fuarı’nda ODE, Isıpan markasıyla ekstrüde polistren esaslı ısı yalıtım malzemesi, ODE Membran markasıyla su yalıtım örtüleri, ODE Starflex markasıyla ısı, ses, ve yangın yalıtımında kullanılan cam yünü ve ODE R-Flex markasıyla da elastomerik kauçuk köpüğü tesisat yalıtım malzemelerini sergiledi. Ürünlerinin bir bölümünü de Avrupa pazarına ihraç eden ODE Yalıtım’ın standı ve ürünleri fuarda büyük ilgi gördü.

ODE Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker, 61 ülkeden 2 bin 482 kurum ve kuruluşun katıldığı, 200 binin üzerinde ziyaretin gerçekleştirildiği ve Türkiye’nin partner ülke olarak 140 firmayla katıldığı ISH 2017 Fuarı’nı değerlendirdi. Türker şöyle dedi: “Eskişehir fabrikamızın ilk fazını devreye aldık ve membran kapasitemizi artırıyoruz. İkinci fazını devreye aldığımızda elastomerik kauçuk köpüğü üretiminde, Çin’den Almanya’ya kadar en yüksek kapasiteli üretim tesisi olacağız. Teknik yalıtım bizim için son derece önem taşıyor. Bu bağlamda ISH 2017 gibi büyük çaplı organizasyonlar bizim için vazgeçilmez bir platform. Fuarda standımızın ve ürünlerimizin görmüş olduğu ilgiden çok memnunuz.”