Logo

ODE YALITIM, İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULUBÜ İLE SPONSORLUK ANLAŞÖMASI İMZALADI

ODE Yalıtım, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı                                                                               

30. Yılını kutlamanın gururunu yaşayan ODE Yalıtım, 2015-2016 Spor Toto Süper Lig sezonunda Türkiye’nin genç ve başarılı futbol kulüplerinden Medipol Başakşehir Futbol Kulübü ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Yalıtım sektörünün en önemli oyuncularından ODE Yalıtım, ‘30. Yıl Etkinlikleri’ kapsamında Türkiye’nin en önemli spor dallarından biri olan futbola destek verme kararı aldı. Kurulduğu günden bu yana yalıtım sektöründe öncü çalışmalara imza atan ODE Yalıtım’ın 2015-2016 Spor Toto Süper Lig sezonu içinyaptığı sponsorluk anlaşması kapsamında, Medipol Başakşehir Futbol Kulübü’nün sporcuları formalarının şortlarında ODE logosunu taşıyacak. UEFA Avrupa Ligi’nde ülkemizi de temsil eden kulübün futbolcuları, sponsorluk kapsamında, ODE şapkaları ile basında röportaj verecek. Ayrıca, lig maçlarında stadlarda yer alan LED ekranlarda ODE filmi gösterilecek.

Yaptıkları anlaşma çerçevesinde İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün yer alacağı mücadelelerde ODE markasının milyonlarca kişiye ulaşacak olmasından büyük heyecan duyduklarını belirten ODE Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, sponsorluk kararını alma sebeplerini şöyle özetledi: “İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü geçtiğimiz sezon tarihi bir başarıya imza atarak, 34 hafta sonunda yediği 30 gol ile Fenerbahçe’nin ardından ligin en az gol yiyen takımı oldu. Ayrıca, sezon boyunca sergilediği başarılı performans ile ligi 4. sırada tamamlayarak, Türkiye’yi UEFA Avrupa Ligi’nde temsil etmeye hak kazandı. Şimdi de Ziraat Türkiye Kupası’nda Türkiye’nin en iyi futbol kulüpleri ile mücadele edecek. Ligde hızla yükselen bu kulübün başarısı ve azmi, yalıtım sektöründe hızla birinciliğine doğru ilerlemekte olan ODE ile benzer bir vizyon taşıyor. Bu genç ve başarılı ekibe, 2015-2016 Spor Toto Süper Lig sezonunda centilmenlik içinde başarılı bir sezon diliyorum.”