Home Right Medya Merkezi Right Basın Bültenleri Right ODE Yalıtım Üst Segment Membranda EPİKON Serisi İle Fark Yaratıyor

ODE Yalıtım Üst Segment Membranda EPİKON Serisi İle Fark Yaratıyor

ODE YALITIM ÜST SEGMENT MEMBRANDA EPİKON SERİSİ İLE FARK YARATIYOR

Yalıtım sektörünün yenilikçi firması ODE, geniş ürün yelpazesi ile tüm su yalıtım çözümü ihtiyaçlarına üst segmentte tek çatı altında cevap verebilen yeni “Epikon Membran” serisini tanıttı. Hammadesinden ambalajına kadar üstün kaliteye sahip malzemeler ile üretilen seri, üst düzey performansı ve dört mevsim kolay uygulanabilirliği sayesinde sunduğu risksiz su yalıtımı özelliği ile alternatiflerinden ayrılıyor.

ODE Yalıtım, üstün Ar-Ge gücüyle sektörde ezber bozmaya devam ediyor. Bitümlü membran pazarında farklı talep ve ihtiyaçlara yanıt verebilmek amacıyla ürün geliştirme çalışmalarını aralıksız sürdüren ODE, üst segmentte sunduğu yeni Epikon Membran serisinin üstün kalitesi, geniş ürün çeşitliliği ve üst düzey performansı ile farkını ortaya koyuyor.

Erhan Özdemir: “Epikon Membran serisi ile üst segment membranı yeniden tanımlıyoruz”

Global bir marka olma vizyonuyla geliştirdikleri yenilikçi uygulamalara bir yenisini daha eklediklerini belirten ODE Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Erhan Özdemir, “ODE olarak yeni ürün ve uygulamalarımızı geliştirirken pusulamız her zaman müşterilerimizin ihtiyaçları oluyor. Yeni Epikon Membran serisi de müşterilerimizin su yalıtımı uygulamasında yaşadıklarını tespit ettiğimiz problemleri çözmek amacıyla geliştirildi. Bu alandaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek seriyi sunabilmek için formülden, kullandığımız filme ve ambalaja kadar her aşamayı büyük bir özenle tasarladık ve en yüksek kaliteli malzemeleri kullanarak ilerledik. İşte böylesine özenli çalışmanın sonucunda ortaya çıkan Epikon Membran serisi sayesinde kullanıcılar artık yeşil çatı sistemlerinden temel su yalıtımına kadar tüm membran ihtiyaçlarını aynı seri içerisinden karşılayabilecek. Uzun ömürlü ve uygulaması kolay Epikon Membran serisi ile üst segment membranı yeniden tanımlıyoruz. Geniş ürün yelpazesi ile tüm su yalıtım çözümü ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir seri hazırladık. Öyle ki -30 derece soğukta bükülme dayanımına sahip bitümlü su yalıtımı örtüleri Türkiye’de ilk kez bu seride yer alıyor. Bu sayede zorlu proje detaylarına da mükemmel çözümler sunabiliyoruz. Önümüzdeki günlerde sunacağımız yeni hizmet ve uygulamalarımızda da Epikon Membran serimiz çok özel avantaj ve ayrıcalıklara sahip olacak. ODE Yalıtım olarak, Ar-Ge yatırımlarımız ve çalışmalarımızdan aldığımız güçle sektörümüze ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Farklı ihtiyaçlara uygun yüksek kaliteli membran çeşitleri ODE Epikon serisinde

Epikon Membran serisi; -5, -10 ve -20 derece soğukta bükülme değerine sahip bitümlü su yalıtımı örtülerine ek olarak, Türkiye’de ilk kez -30 derece soğukta bükülme dayanımına sahip versiyonları da bünyesinde barındırıyor. Epikon Membran serisi ayrıca HDPE filmli, mineralli bitümlü, Epikon Proof ve Epikon Antiroot Kök Önleyici membran çeşitleriyle her ihtiyaca cevap veriyor. Epikon Proof membran hem taze betona yüksek yapışma mukavemeti sayesinde üzerinde demir donatı işlerinin yapılmasına izin veriyor hem de -20 derece soğukta bükülme değeri ile temel ve tek yüz kalıp perde su yalıtım uygulamalarında güvenli kullanım imkânı sunuyor.  ODE Epigreen Yeşil Çatı Sistemi için üretilen Epikon Antiroot Kök Önleyici membran ise, sahip olduğu kök dayanımı özelliği ile bitki köklerinin uzamasına izin vermiyor. Soğuğa dayanıklılık seviyesine göre Ataktik Polipropilen (APP) modifiye ve Stiren-Butadien-Stiren (SBS) modifiye bitümün özellikleriyle üretilen Epikon Membranlar ayrıca, mineralli yapıları sayesinde UV ışınlarına karşı da yüksek direnç sergiliyor.