Logo

Su Yalıtımında Liderlik Hedefleyen ODE’den AR-GE İle İki Yeni Ürün

Su yalıtımında liderlik hedefiyle ilerleyen ODE Yalıtım, membran ürün ailesine Ar-Ge çalışmaları sayesinde yeni ürünler kazandırmaya devam ediyor. Bitümlü membran pazarında farklı talep ve ihtiyaçlara yanıt verebilmek amacıyla ürün geliştirme çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini kaydeden Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, “ODE Alüminyum Folyolu Membran ve ODE Granat Viyadük Membran isimli iki yeni ürün geliştirdik” dedi.

Yalıtım sektöründe faaliyetlerini Türkiye’den çıkan global bir marka olma hedefiyle sürdüren ODE Yalıtım’ın Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, su yalıtımında liderlik hedeflerine Ar-Ge çalışmaları sayesinde imza atacakları yeni ürünleriyle ulaşacaklarını söyledi. Bitümlü membran pazarında farklı talep ve ihtiyaçlara yanıt verebilmek amacıyla aralıksız çalıştıklarını kaydeden Akdemir, son olarak ODE Alüminyum Folyolu Membran ve ODE Granat Viyadük Membran ismiyle iki yeni ürün geliştirdiklerini, bu sayede bu alandaki iddialarını bir adım daha öteye taşıdıklarını ifade etti.

Çatılar daha serin, yollar daha uzun ömürlü

Bitümlü membranda pazarın nabzını iyi tuttuklarını ve hızlı hareket ettiklerini vurgulayan Ceylin Akdemir, “Ürün geliştirme çalışmalarımızı pazarın talep ve ihtiyaçları paralelinde yapıyoruz. Öncelikli hedefimiz, yakın gelecekte bitümlü membranda her segmentte ürün üretmek” diye konuştu. Yeni ürünleri hakkında bilgi de veren Akdemir, şunları söyledi: “ODE Alüminyum Folyolu Membran, çatı su yalıtımlarında, baca diplerinde, çatı derelerinde ikinci kat membran olarak kullanılıyor. Üst yüzeyi alüminyum folyo ile kaplanmış olan bu ürün, esnekliği ile tüm detaylara uyum sağlarken, güneş ışınlarını yansıtarak daha serin çatılar ortaya çıkarıyor. ODE Granat Viyadük Membran ise, viyadükler, köprüler, tüneller ve karayolları inşaatlarında asfalt altında su yalıtım uygulamasında kullanılıyor. Üstüne serilecek asfaltın 140-150 °C’deki sıcaklığına dayanıklı, yüksek sıcaklıklarda akmaya karşı yüksek mukavemete sahip bir ürün.”

 

Bilgi için: İnsula İletişim / Rukiye Tekdemir   /   0549 667 10 04   / rukiyetekdemir@insulailetisim.com

                 İnsula İletişim / Merve Duysak  /   0549 667 10 02   / merveduysak@insulailetisim.com