Logo

YILIN YATIRIMI ÖDÜLÜ ODE ESKİŞEHİR ÜRETİM TESİSİ'NE

Yalıtım Dergisi'nin bu yıl 15.'sini düzenlediği, Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri'nde okurlar, yılın yatırımını belirledi. 20 Nisan tarihine kadar oylama yapan okurlar, ODE Eskişehşr Üretim Tesisi'ni "Yılın Yatırımı" seçti.

Yalıtım Dergisi tarafından bu yıl 15.’si düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri (YSBÖ)’nde adaylar belirlendi ve okur oylaması da 20 Nisan tarihine kadar devam etti. Bu yıl “Yılın Yatırımı”, “Yılın Isı Yalıtımı Ürünü” ve “Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü” kategorileri olmak üzere üç kategoride düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2017 ile geçtiğimiz sene piyasaya giren ürünler bir arada kamuoyuna sunuldu.

Okurlar, degide ve www.yalitim.net adresinde yer alan ‘Oy Kullanma Formu’nu doldurarak tercihlerini belirlediği YSBÖ’de, her okur bir kez oy kullandı. Daha sonra sektörün önde gelen temsilcilerinden ve akademisyenlerden oluşan Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Seçici Kurulu okurlardan gelen sonuçları değerlendirdi ve kendi oyunu kullandı. Okur ve Seçici Kurul oyları, Seçici Kurul üyeleri arasından seçilen yeddiemin tarafından tespit edilerek, nihai sonuç belirlendi. Oylamada Seçici Kurul’un oyları yüzde 70, okur oyları ise yüzde 30 etkili oldu.

ODE Eskişehir Üretim Tesisi, Seçici Kurul oylarının yüzde 59,61’ini aldı

2017 yılı içerisinde yalıtım bilincinin artırılmasına, firmasının ve sektörün gelişimine yönelik yaptığı çalışmalarla kabul ve takdir görmüş kişi, kurum veya kuruluşlara verilen ödüllerin sonuçları 26 Nisan günü açıklandı. ODE Yalıtım, Eskişehir Üretim Tesisi ile ‘Yılın Yatırımı’ Ödülü’nü aldı. ODE Yalıtım, okur oylarının yüzde 43’ünü, Seçici Kurul oylarının yüzde 59,61’ini alarak ödüle layık görüldü.

Ödüller sahiplerini buldu

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nin kazananları ödüllerini, 9 Mayıs 2018 günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin Karadeniz Salonu’nda düzenlenen törenle aldılar. ODE Yalıtım adına ödülü, Danışman Tuncay Ayhan ile Eskişehir Üretim Direktörü Onur Yıldırım birlikte aldılar.